Marka Hauser Homes

Nowoczesne mobilne domki letniskowe i całoroczne

Firma Homes Factory Poland oferuje gotowe do zamieszkania domki letniskowe i całoroczne marki Hauser Homes. Marka Hauser Homes w pełni spełnia oczekiwania klientów, oferując domy w trzech rozmiarach: 30m2, 35m2, 40m2, 45m2 oraz 58m2. Nowoczesne z zewnątrz, przemyślane wewnątrz – to cechy nowych domów letniskowych i całorocznych marki Hauser Homes. Elewacja jest wykończona deską ze świerku skandynawskiego, a dach blachą łączoną na rąbek w kolorze antracyt. 

Hauser Homes - Domek Całoroczny - Salon

Marka Hauser Homes to domy wykonane ze skrupulatnie dobranych ekologicznych i nowoczesnych materiałów. Oparte na konstrukcji stalowej domki letniskowe są trwałe i wytrzymałe, a dzięki ociepleniu wełną mineralną lub pianą PUR są również domkami całorocznymi. Ściany oraz sufit od wewnątrz wykończone są malowanymi panelami HDF i panelami tapicerowanymi wykonanymi z łatwej w pielęgnacji tkaniny obiciowej.

Podłogi w produkowanych przez nas domkach letniskowych są zrobione z odpornego na ścieranie panelu laminowanego lub winylowego i wykończone listwą przypodłogową. W pełni wyposażona łazienka oraz kuchnia sprawiają, że możesz czuć się jak w prawdziwym domu.

Domek letniskowy Hauser Homes 30m2 bez pozwolenia (24)
Domek letniskowy Hauser Homes 35m2 bez pozwolenia (85)
Domek letniskowy Hauser Homes 30m2 bez pozwolenia (43)

Dzięki wysokiej klasy meblom tapicerowanym w sypialni i salonie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pojemne szafy, rozkładana sofa w salonie zapewnią wygodny wypoczynek. Salon zdobi podążająca za najnowszymi trendami ściana telewizyjna wykonana z lameli podświetlona oświetleniem LED.

Domki letniskowe Hauser Homes wyróżnia stolarka okienna. Dzięki dużym przeszkleniom dom jest bardzo jasny i daje możliwość bliższego obcowania z naturą. Ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja gwarantują przyjemny komfort przebywania w domu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Domek Całoroczny i Letniskowy Hauser Homes 35 - Zewnętrzny wygląd
Łączenie kolorów ma decydujące znaczenie w aranżacji wnętrz, dlatego u nas możesz sam zdecydować jak ma wyglądać Twój dom. Wybierz odpowiedni dla Siebie zestaw kolorów mebli, ścian i podłogi z naszego Katalogu Wykończenia. Zgłoś się do naszego działu handlowego, nasi specjaliści wyślą Ci katalog Hauser Homes 2022 już dziś.
 

Skontaktuj się z nami