Całoroczne domki
moho life

Release your space

Ponadczasowe wzornictwo domów marki MOHO jest zainspirowane miłością do nowoczesnej architektury Barnhaus. Z zewnątrz domy zdobią deski z modrzewia skandynawskiego oraz blacha łączona na rąbek. MOHO to przemyślany z każdej strony produkt. Duże przeszklenie nie tylko wyróżnia nasze domy, dzięki nim wnętrze staje się jasne i czujemy się bliżej natury, która nas otacza.

Domy MOHO są stworzone z pasją do natury i przyrody, idealnie wpisują się w każdy krajobraz i pozwolą wyróżniać się dzięki swojej indywidualności.

DOM FJORD 35, 48, 56 m2

Dom FJORD to najwyższej jakości dom mobilny bazujący na konstrukcji stalowej. 35 m2 domu zostało w pełni wykorzystane aby zapewnić komfort i wygodę. FJORD można usytuować w dowolnym miejscu na zgłoszenie. Jest to dom całoroczny o wysokich parametrach termoizolacyjności.

Możliwość przetransportowania domu w dowolnie wybranym momencie w inne miejsce jest dodatkowym atutem i odpowiada wyzwaniom naszych czasów. Układ i projekt wnętrz bazuje między innymi na japońskim minimalizmie, który racjonalnie wykorzystuje przestrzeń, tworząc harmonijne wnętrze.

Stabilność konstrukcji z jednej strony, a z drugiej umiar w wykorzystaniu ilości form i kolorów tworzy w domu FJORD atmosferę spokoju i bliskości z naturą.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

DOM GOTLAND 35m2

Smukła i elegancka bryła domu GOTLAND to symetryczna architektura wzbogacona dyskretnymi detalami, które tworzą nieprzeciętną i ponadczasową całość. W te pieczołowicie zaprojektowane ramy wkomponowaliśmy takie materiały jak drewno, szkło i metal, które dodają niewątpliwie charakteru bryle budynku.

Naszym celem jest zbliżenie produktu do natury, wkomponowanie go w otoczenie oraz dostarczenie unikalnych wrażeń estetycznych użytkownikowi. Taka kompozycja zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów – również Ciebie.

DOM HAMBURG 120m2

Dom HAMBURG to obiekt o całkowitej powierzchni 120m2, który jest nowoczesny z zewnątrz, przemyślany wewnątrz. Hamburg podobnie jak inne produkty Homes Factory Poland, jest wykonany z najwyższą starannością ze skrupulatnie dobranych i wytrzymałych materiałów.

Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje stolarka okienna oraz przesuwne drzwi balkonowe. Nowoczesny charakter budynku podkreślają współczesne materiały wykończeniowe.

Poprzedni
Następny

Zamów dom całoroczny MOHO LIVE swoich marzeń

Zgłoś się do naszego działu handlowego, nasi specjaliści wyślą Ci katalog domów oraz opcji dodatkowych Hauser Homes 2021 już dziś!

    Potrzebujesz więcej informacji?
    Skontaktuj się z nami