Domek Całoroczny i Letniskowy Hauser Homes 35 - Zewnętrzny wygląd

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania na temat naszych produktów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu odpowiedzi na interesujące Ciebie tematy. Zachęcamy do przeczytania.

Tak, domki Hauser Homes są również domkami całorocznymi. Standardowo domki letniskowe ocieplone są wełną mineralną o gr. 15 cm w płaszczyźnie dachu oraz gr. 13 cm w ścianach i podłodze. Oferujemy również ocieplenie pianą PUR otwarto-komórkową zamiast wełny mineralnej.

Podstawowa cena domku obejmuje stan deweloperski bez opcji dodatkowych tzn.:

 • Konstrukcja – sztywno spawany stalowy szkielet.
 • Dach wykończony blachą na rąbek w kolorze antracyt.
 • Ściany zewnętrzne ocieplone wełną mineralną o gr. 13 cm, dach o gr. 15 cm, od wewnątrz wykończony płytą OSB lub MFP.
 • Podłoga ocieplona wełną mineralną o gr. 13 cm, zabezpieczona od spodu blachą ocynkowaną, od góry płyta OSB lub MFP.
 • Elewacja wykończona deską ze świerku skandynawskiego, dwukrotnie impregnowanego, przestrzeń wentylacyjna elewacji zabezpieczona kątownikiem perforowanym.
 • Ściany działowe o konstrukcji szkieletowej drewnianej, wygłuszone wełną mineralną, wykończone płytą OSB lub MFP.
 • Stolarka okienna PCV 6-komorowa, dwuszybowa w okleinie zewnętrznej antracyt, w środku białę, struktura drewna, z nawiewnikami, drzwi balkonowe.
 • Instalacja elektryczna wewnątrz: trójfazowa, rozdzielnia główna, instalacja pod oświetlenie i gniazda, jeden punkt antenowy i internetowy, wentylator w łazience; instalacja pod grzejnik, instalacja pod ogrzewanie podłogowe, instalacja do kontroli dostępu.
 • Instalacja sanitarna i kanalizacyjna: instalacja w kuchni pod zlewozmywak, zmywarkę i pralkę, w łazience pod umywalkę, prysznic i WC.
 • Instalacja elektryczna na zewnątrz: 2 podwójne gniazda elektryczne na elewacji i jedno pod domkiem; 5 punktów oświetleniowych, wyjście antenowe w szczycie domu.
 • Parapety zewnętrzne, obróbki okien, rynny i rury spustowe stalowe w kolorze antracyt.
 • Drzwi zewnętrzne ocieplone, antywłamaniowe.

Domki mobilne Hauser Homes są dostarczane za pośrednictwem firm transportowych. Transport ponadgabarytowy jest pilotowany, dzięki czemu ładunek bezpiecznie dociera do celu.

Tak, dopuszczamy możliwość zmian nie wpływających na konstrukcję obiektu, np. wybór kolorystyki
materiałów wykończeniowych czy wybór standardu wykończenia.

W Twoim zakresie jest przygotowanie fundamentów. Dostarczamy schemat podpór oraz przyłączy mediów. W Twoim zakresie jest zapewnienie możliwości dojazdu domku letniskowego do miejsca posadowienia.

Współpracujemy z kilkoma przedstawicielami firm leasingowych, którzy pomogą w otrzymaniu finansowania.

Samochód dostawczy podjeżdża najbliżej miejsca docelowego, po czym dom zostaje ściągnięty z naczepy niskopodwoziowej za pomocą dźwigu lub niewielkiego ciągnika, który ze względu na swoje gabaryty i skrętność daje o wiele większe możliwości manewrowe. Obiekty posiadają oś skrętną oraz przestawny dyszel, dzięki czemu możesz ustawić dom dokładnie w to miejsce, gdzie sobie zaplanowałeś.

Wycena jest kwestią indywidualną w zależności od potrzeb Klienta. Koszt domu zależy od jego rozmiaru, stanu wykończenia i elementów wyposażenia. Posiadamy cennik standardowych obiektów w stanie deweloperskim z listą do wyboru możliwych opcji dodatkowych. Istnieje możliwość przesłania cennika na pocztę e-mail. W tym celu zachęcamy do kontaktu pod adresem: biuro@homesfactory.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami