Wynajem domków, jako biznes całoroczny

Pomysł na biznes

Popyt na domki poza miastem jest kilkukrotnie wyższy niż w poprzednich latach.

Hauser Rent

domki od początku zaprojektowane
pod wynajem

W odpowiedzi na zainteresowanie inwestorów szukających domków poszukujących domków letniskowych i całorocznych na wynajem przygotowaliśmy linię Hauser Rent. Domki Hauser Rent charakteryzują się dwoma niezależnymi sypialniami z łazienką. Ponad to posiadają wspólną przestrzeń salonu wraz z kuchnią.  

domki Hauser Homes przyjeżdżają na miejsce inwestycji gotowe i  w pełni wyposażone

– dzięki temu, że są mobilne można przemieszać je z miejsca na miejsce 

domki Hauser Homes mogą zostać wykończone w standardzie całorocznym oraz letniskowym 

Wynajem domków - etapy współpracy

Kompleksowo wspieramy w zakresie realizacji inwestycji parków domów letniskowych.

Przedstawiamy trzy etapy realizacji inwestycji. Nasze możliwości, wiedza oraz doświadczenie sprawią, że będziesz miał wsparcie na każdym etapie.

Ty wybierasz model biznesowy

Wspólnie tworzymy
koncepcję

My produkujemy i dostarczamy domy

Ty wybierasz model biznesowy

1. Mam działki i chcę sprzedać je z gotowymi domami.

Zwiększ swój zysk ze sprzedaży działki stawiając na niej gotowy dom. Posiadamy zespół architektów, który pomoże Ci w stworzeniu koncepcji osiedla domów mobilnych na Twojej nieruchomości. Wybierz odpowiednie modele domów i umów termin dostawy. Inwestycje deweloperskie nigdy wcześniej nie były tak proste.

2. Mam ziemię i chcę ją wynająć pod domy mobilne.

Wystarczy inwestycja w podstawową infrastrukturę na Twojej działce i będziesz mógł wynajmować stanowiska pod domy mobilne. Wydzielenie odpowiednich przestrzeni, przygotowanie stóp fundamentowych i doprowadzenie mediów pozwala na stworzenie ośrodka wypoczynkowego. Połączymy Cię z osobami, które chcą zainwestować w domy mobilne posadowione na Twojej nieruchomości.

3. Mam ziemię i chcę zainwestować w domy na wynajem.

Posiadamy szeroką gamę domów mobilnych i modułowych. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie modele tak by uzyskać najlepszą stopę zwrotu z inwestycji.

4. Nie mam ziemi, ale chcę zainwestować w domy.

Mamy partnerów którzy posiadają ziemię. Pomożemy Ci korzystnie ulokować kapitał w dobrze prosperujący biznes polegający na wynajmie Twojego domu na ziemi naszego partnera. Kupujesz dom, i stawiasz w miejscu w którym on będzie obsługiwany. Nie płacisz dzierżawy tylko dzielisz się zyskiem, który generuje Twój dom.

Wynajem jako biznes dodatkowy...

Zgodnie z interpretacją dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej, wynajem domku letniskowego nie wymaga prowadzenia działalności gospodarczej. Przychody uzyskane w ten sposób mogą być opodatkowane zryczałtowanym podatkiem dochodowym w wysokości 8,5 proc. I nie jest wymagane prowadzenie ewidencji. Dotyczy to sytuacji, gdy najem będzie prowadzony wyłącznie sezonowo, okazjonalnie i nie stanowi głównego źródła dochodu.

czy stworzenie całorocznej bazy wypoczynkowej?

Jeśli planujesz prowadzić wynajem w sposób regularny lub na większą skalę, wówczas należy zarejestrować taką działalność w odpowiednim urzędzie. Wyjątek może tu stanowić prowadzenie agroturystyki.

Dokładną informację na temat prowadzenia wynajmu w Twoim powiecie znajdziesz w odpowiedniej instytucji,

Wspólnie tworzymy koncepcję

Niezależnie od modelu biznesowego, który wybierzesz, kluczowe jest opracowanie koncepcji architektonicznej. Opracujemy plany zagospodarowania Twojej działki oraz wykonamy kosztorysy.

Nasz zespół architektów oraz konstruktorów jest do Twoich usług.

Mobilne domy letniskowe i całoroczne Hauser Homes

Firma Homes Factory Poland oferuje gotowe domki letniskowe marki Hauser Homes. Domy dostępne są w pięciu rozmiarach: 30m2, 35m2, 40M2, 45m2 oraz 58m2. Nowoczesne z zewnątrz, przemyślane wewnątrz – to cechy nowych domów Hauser Homes. 

Dzięki dedykowanemu specjaliście z działu handlowego z łatwością wybierzesz odpowiedni dla Ciebie produkt i skonfigurujesz go na swój gust.

Prawo budowlane pozwala stawiać domy na zgłoszenie, których powierzchnia zabudowy nie przekracza 35m2. Oznacza to, domy Hauser Homes nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Co za tym idzie, ponosisz dużo mniej kosztów, a formalności są uproszczone. Decyzję uzyskuje się szybciej, bo w zaledwie 3 tygodnie. Na każde 500m2 działki możesz wybudować jeden taki dom o powierzchni do 35m2. 

My produkujemy i dostarczamy mobilne domy letniskowe

Produkcja domów

Na tym etapie już wiesz jak będą wyglądać Twoje przyszłe domy i masz wizję zagospodarowania Twojego terenu.

Główną zaletą domów Hauser Homes jest szybkość ich produkcji. W przeciwieństwie do budownictwa tradycyjnego, czas produkcji budynku liczy się tu w tygodniach, a nie miesiącach czy latach. Dostarczamy gotowe do zamieszkania domy, co przyspiesza możliwość ich wynajęcia.

Dostawa domów

Domy Hauser Homes są dostarczane za pośrednictwem profesjonalnych firm transportowych. Każdy transport jest pilotowany, dzięki czemu domy bezpiecznie docierają do celu.

Trasa do miejsca posadowienia jest sprawdzana pod względem możliwości dostarczenia domku. Pozwala to wyeliminować ryzyko niespodzianki w postaci zbyt wąskiej drogi lub innych przeszkód uniemożliwiających przejazd. 

Każdy ładunek jest ubezpieczony, a kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w dostawach obiektów wielkogabarytowych.

Co o nas mówią klienci

Byłam zachwycona wykończeniem domków Hauser Homes, i stwierdziłam że zainwestuję w jeden domek by zobaczyć jak wygląda wynajem od podszewki. Jak się okazało, mam pełno rezerwacji na miesiące do przodu, dlatego rozważam zakup kolejnych domów.
Agnieszka Milewska
Biuro rachunkowe
Polecam! Wykonanie i design rewelacja. Doradztwo na wysokim poziomie, na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedz. Pełen profesjonalizm!
Marta Dąbrowska
Klientka

Dziękujemy Ci za przeczytanie tego materiału.

Zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia dedykowanej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Pozostaw swoje dane oraz opisz krótko co byś chciał z nami zrealizować, a My skontaktujemy się wkrótce.