DOM HAMBURG
moho live

twój całoroczny własny dom

CAŁOROCZNY DOM HAMBURG

HAMBRUG 120m2

Dom wykonany jest w technologii modułowej w standardzie całorocznym* i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa mieszkaniowego. Posiada on nowoczesną, elegancką bryłę znakomicie komponującą się z różnymi typami krajobrazu.

Obiekt składa się z dwóch modułów w całości wykonywanych i wykańczanych na naszej hali produkcyjnej. Moduły są transportowane w całości na miejsce inwestycji i spajane ze sobą na miejscu. Montaż domu zajmuje tylko jeden dzień, a wieczorem można już w nim zamieszkać.

Dom przyjeżdża w pełni wykończony z kuchnią, sprzętem AGD i całym wyposażeniem*. Dla osób chcących samodzielnie wykończyć i zaaranżować przestrzeń oferujemy dom w standardzie deweloperskim. Cały projekt jest ergonomiczny i przemyślany, zaprojektowany przez naszych doświadczonych architektów.

Materiały wykończeniowe to ekologiczne, wysokiej jakości komponenty od wiodących światowych dostawców. Wiele elementów wykończeniowych produkujemy również sami. Dzięki temu wykorzystujemy komponenty niemal w całości co gwarantuje ich niską cenę. Dom posiada ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację*. Jest ciepły dzięki izolacji grubą warstwą piany PUR i trzyszybowym oknom*.

*możliwy wybór w opcjach dodatkowych

Previous slide
Next slide

DOSTĘPNY W STANIE DEWELOPERSKIM

I SZEROKIM WACHLARZEM OPCJI DODATKOWYCH

układ i projekt wnętrza

Wyślij zapytanie o dom HAMBURG

Otrzymasz katalog opcji dodatkowych, dzięki którym skonfigurujesz Swój wymarzony domek.

    Potrzebujesz więcej informacji?
    Skontaktuj się z nami