Previous slide
Next slide

Domek letniskowy i całoroczny

40m2

Hauser Homes

Mobilny domek letniskowy o powierzchni zabudowy 40m2 idealnie nadaje się do spędzania urlopów na własnej działce lub do zamieszkania z rodziną. Możesz być pewny że kupując ten domek, będziesz w pełni zadowolony z jego praktyczności i jakości wykonania.

Domek letniskowy i całoroczny 40m2

*Więcej o cenach i opcjach dodatkowych dowiesz się w dziale obsługi klienta: +48 533 291 900 lub biuro@homesfactory.pl

Projekt i funkcje pomieszczeń są przemyślane i pozwolą cieszyć się użytkowaniem domu w komfortowych warunkach przez długie lata. Domek posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienkę. Oferta Hauser Homes cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, którzy wyposażają swoje parki campingowe oraz działki pod wynajem.
Dostępne są dwie wersje funkcji pomieszczeń domku 40m2: z dodatkową sypialnią i bez dodatkowej sypialni.
Powierzchnia użytkowa
Salon z aneksem kuchennym 14 m2, 1 sypialnia 7,9 m2, 2 sypialnia 5,3 m2, łazienka 2,4 m2, korytarz 4,2 m2.

Podstawowa oferta domku obejmuje stan deweloperski:

Wyślij zapytanie o dom 40m2

Otrzymasz katalog opcji dodatkowych, dzięki którym skonfigurujesz Swój wymarzony domek.

  Zdjęcia domów Hauser Homes

  Zdjęcia wnętrz domków Hauser Homes

  Mamy pewność że nasze domy letniskowe to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie nowoczesny design i komfort użytkowania. Nasz dział projektowy starannie pracuje nad wdrożeniem najnowszych trendów we wzornictwie w wykończeniu naszych domów letniskowych. Sprawdź jak może wyglądać Twój wymarzony domek letniskowy w środku!

  Zdjęcia elewacji domków Hauser Homes

  Duże przeszklenia domków letniskowych Hauser Homes jeszcze bardziej poprawiają odbiór przestrzeni, dając poczucie lekkości. Stolarka okienna oraz drzwiowa jest produkowana na systemach oferujących wyjątkowo niskie współczynniki przenikania ciepła. Stosujemy duże, designerskie przeszklenia dzięki którym domy mają nowoczesny i luksusowy charakter a wnętrza stają się jasne, funkcjonalne i eleganckie.

  Potrzebujesz więcej informacji?
  Skontaktuj się z nami