Mobilne domki letniskowe
Hauser Homes

TWOJA BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ
Domek Letniskowy Hauser Homes - Dowolny Rozmiar

Szeroka oferta domów letniskowych i całorocznych Hauser Homes to idealna propozycja dla osób ceniących sobie wypoczynek w otoczeniu przyrody. Gotowe domy Hauser Homes oferują wygodną i przemyślaną przestrzeń, przystosowaną do potrzeb singla lub rodziny, a duże przeszklenia pozwalają podziwiać ogród w szerokim kadrze. 

Bryła domków letniskowych została zaprojektowana w stylu domków holenderskich z dwuspadowym dachem, który pokryto blachą łączoną na rąbek. Gotowe domki letniskowe są dostępne w stanie deweloperskim lub wyposażonym.

Domek letniskowy 30m2

Najbardziej kompaktowy domek letniskowy z rodziny Hauser Homes. Jest uniwersalny, a zarazem praktyczny i przytulny. 

Domek Całoroczny i Letniskowy Hauser Homes 35 - Zewnętrzny wygląd

Mobilny domek letniskowy 35m2

Bez pozwolenia na budowę. Domek letniskowy o powierzchni zabudowy 35m2 idealnie nadaje się do spędzania urlopów na własnej działce lub do zamieszkania z rodziną. 

Mobilny domek letniskowy 40m2

Dom letniskowy dopasowany do potrzeb rodziny charakteryzujący się przemyślanym rozkładem pomieszczeń zapewniającym prywatność. 

Mobilny domek letniskowy 45m2

Dom letniskowy dopasowany do potrzeb rodziny charakteryzujący się przemyślanym rozkładem pomieszczeń zapewniającym prywatność. 

Mobilny domek letniskowy 58m2

Jest to największy domek z rodziny Hauser Homes. Posiada 3 sypialnie, dwie z nich mają podwójne łóżko, jedna pojedyncze. Dodatkowym atutem tego domku są dwie funkcjonalne łazienki, jedna z nich zawiera wannę, oraz dodatkowe pomieszczenie które może pełnić funkcję garderoby.

Podstawowa oferta domku obejmuje stan deweloperski:

Zamów dom letniskowy swoich marzeń

Zgłoś się do naszego działu handlowego, nasi specjaliści wyślą Ci katalog domów oraz opcji dodatkowych Hauser Homes 2021 już dziś!

    Potrzebujesz więcej informacji?
    Skontaktuj się z nami